1.5SMC12AHM3/H är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
16,7V Klämma 89,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
1.5SMC12AHM3/H
DigiKeys produktnummer
1.5SMC12AHM3/H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC12AHM3/H
Beskrivning
TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
10,2V
Spänning - genombrott (min)
11,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
16,7V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
89,8A