1.5SMC12A-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
STMicroelectronics
Taiwan Semiconductor Corporation
16,7V Klämma 89,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC12A-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
1.5SMC12A-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC12A-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
89,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
10,2V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
11,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
16,7V