1.5SMC11A-E3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
Littelfuse Inc.
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
15,6V Klämma 96,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC11A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC11A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC11A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 9.4VWM 15.6V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
96,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
9,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
10,5V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
15,6V