1.5SMC110AHM3/I är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
152V Klämma 9,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
1.5SMC110AHM3/I
DigiKeys produktnummer
1.5SMC110AHM3/I-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC110AHM3/I
Beskrivning
TVS DIODE 94VWM 152VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
94V
Spänning - genombrott (min)
105V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
152V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
9,9A