1.5SMC10CAHE3/9AT är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Direkt
I lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
STMicroelectronics
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 27
Comchip Technology
14,5V Klämma 103A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC10CAHE3/9AT
DigiKeys produktnummer
1.5SMC10CAHE3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC10CAHE3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
103A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
8,55V
Spänning - genombrott (min)
9,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
14,5V