1.5KE27A-E3/54
DigiKeys produktnummer
1.5KE27A-E3/54GITR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5KE27A-E3/54GICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE27A-E3/54
Beskrivning
TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC 1.5KE
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37,5V Klämma 40A Ipp TVS - dioder Genomgående hål 1,5KE
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
40A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
23,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
25,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
37,5V