1.5KE11A-E3/54
DigiKeys produktnummer
1.5KE11A-E3/54GITR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5KE11A-E3/54GICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE11A-E3/54
Beskrivning
TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC 1.5KE
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15,6V Klämma 96,2A Ipp TVS - dioder Genomgående hål 1,5KE
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
96,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
9,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
10,5V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
15,6V