1.5KE10A-E3/54
DigiKeys produktnummer
112-1.5KE10A-E3/54TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-1.5KE10A-E3/54CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE10A-E3/54
Beskrivning
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC 1.5KE
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14,5V Klämma 103A Ipp TVS - dioder Genomgående hål 1,5KE
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5KE10A-E3/54 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
103A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
8,55V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
9,5V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
14,5V