WSK25123L000DEA
DigiKeys produktnummer
541-WSK25123L000DEATR-ND - Remsa och spole (TR)
541-WSK25123L000DEACT-ND - Remsbit (CT)
541-WSK25123L000DEADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WSK25123L000DEA
Beskrivning
WSK-2512 .003 .5% EA E3
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3 mOhms ±0,5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Anti-svavel, AEC-Q200, strömavkänning, fuktbeständig, pulsmotstånd Metallelement
Kategori
Egenskaper
Anti-svavel, AEC-Q200, strömavkänning, fuktbeständig, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-170°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,250" x B 0,125" (6,35 x 3,18mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,89mm)