WSHP2818R0330FEA
DigiKeys produktnummer
541-3279-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-3279-1-ND - Remsbit (CT)
541-3279-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WSHP2818R0330FEA
Beskrivning
RES 0.033 OHM 1% 10W 2818
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 mOhms ±1% 10W Chipresistor Icke standard AEC-Q200, strömavkänning, fuktbeständig, pulsmotstånd Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WSHP2818R0330FEA Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, strömavkänning, fuktbeständig, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-170°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
Icke standard
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,181" (7,10 x 4,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,069" (1,75mm)