TNPW121020K0BEEN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
20 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPW1210
TNPW121020K0BEEN
DigiKeys produktnummer
TNPW121020K0BEEN-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW121020K0BEEN
Beskrivning
RES 20K OHM 0.1% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
TNPW121020K0BEEN Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,096" (3,20 x 2,45mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)