TNPW1210100RBEEN
DigiKeys produktnummer
541-TNPW1210100RBEENTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-TNPW1210100RBEENCT-ND - Remsbit (CT)
541-TNPW1210100RBEENDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW1210100RBEEN
Beskrivning
RES 100 OHM 0.1% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 Ohms ±0,1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
TNPW1210100RBEEN Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,096" (3,20 x 2,45mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)