TNPW12069K09BYEA
DigiKeys produktnummer
TNPW12069K09BYEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW12069K09BYEA
Beskrivning
RES 9.09K OHM 0.1% 0.52W 1206
Detaljerad beskrivning
9.09 kOhms ±0,1% 0,52W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
TNPW12069K09BYEA Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)