TNPW12066K04BXEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
6.04 kOhms ±0,1% 0,52W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPW1206
TNPW12066K04BXEA
DigiKeys produktnummer
TNPW12066K04BXEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW12066K04BXEA
Beskrivning
RES 6.04K OHM 0.1% 0.52W 1206
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
TNPW12066K04BXEA Modeller
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)