TNPW120669K8BETY är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Uppgradering
Vishay
Uppgradering
Susumu
Susumu
69.8 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tunnfilm
TNPW1206
TNPW120669K8BETY
DigiKeys produktnummer
TNPW120669K8BETY-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW120669K8BETY
Beskrivning
RES 69.8K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TNPW120669K8BETY Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)