TNPW12063K30BYEN
DigiKeys produktnummer
541-TNPW12063K30BYENTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-TNPW12063K30BYENCT-ND - Remsbit (CT)
541-TNPW12063K30BYENDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW12063K30BYEN
Beskrivning
RES 3.3K OHM 0.1% 0.52W 1206
Detaljerad beskrivning
3.3 kOhms ±0,1% 0,52W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)