TNPW1206294RBEEN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Vishay Dale Thin Film
Direkt
Susumu
Susumu
Similar
Vishay Dale Thin Film
294 Ohms ±0,1% 0,52W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPW1206
TNPW1206294RBEEN
DigiKeys produktnummer
TNPW1206294RBEEN-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW1206294RBEEN
Beskrivning
RES 294 OHM 0.1% 0.52W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TNPW1206294RBEEN Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)