TNPW1206270KBEEN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Susumu
Direkt
Susumu
270 kOhms ±0,1% 0,52W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPW1206
TNPW1206270KBEEN
DigiKeys produktnummer
TNPW1206270KBEEN-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW1206270KBEEN
Beskrivning
RES 270K OHM 0.1% 0.52W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TNPW1206270KBEEN Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)