TNPW120622R1BEEN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
22.1 Ohms ±0,1% 0,52W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPW1206
TNPW120622R1BEEN
DigiKeys produktnummer
TNPW120622R1BEEN-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW120622R1BEEN
Beskrivning
RES 22.1 OHM 0.1% 0.52W 1206
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
TNPW120622R1BEEN Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)