TNPW0805681RBYEA
DigiKeys produktnummer
TNPW0805681RBYEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW0805681RBYEA
Beskrivning
RES 681 OHM 0.1% 0.26W 0805
Detaljerad beskrivning
681 Ohms ±0,1% 0,26W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
TNPW0805681RBYEA Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)