TNPW080552K3BETY är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Susumu
I lager: 223
Susumu
52.3 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tunnfilm
TNPW0805
TNPW080552K3BETY
DigiKeys produktnummer
TNPW080552K3BETY-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW080552K3BETY
Beskrivning
RES 52.3K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TNPW080552K3BETY Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)