TNPW0805453KBEEN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
Direkt
Susumu
YAGEO
Similar
Vishay Dale Thin Film
Similar
TE Connectivity Passive Product
453 kOhms ±0,1% 0,26W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPW0805
TNPW0805453KBEEN
DigiKeys produktnummer
TNPW0805453KBEEN-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW0805453KBEEN
Beskrivning
RES 453K OHM 0.1% 0.26W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TNPW0805453KBEEN Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)