TNPW08053K65BETY är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay
Uppgradering
Susumu
Susumu
3.65 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tunnfilm
TNPW0805
TNPW08053K65BETY
DigiKeys produktnummer
TNPW08053K65BETY-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW08053K65BETY
Beskrivning
RES 3.65K OHM 0.1% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TNPW08053K65BETY Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)