TNPW080523R7BEEN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
YAGEO
I lager: 4 020
Datablad
Similar
TE Connectivity Passive Product
I lager: 873
23.7 Ohms ±0,1% 0,26W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPW0805
TNPW080523R7BEEN
DigiKeys produktnummer
TNPW080523R7BEEN-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW080523R7BEEN
Beskrivning
RES 23.7 OHM 0.1% 0.26W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
65 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TNPW080523R7BEEN Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)