TNPW080513K0BEEN
DigiKeys produktnummer
541-TNPW080513K0BEENTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-TNPW080513K0BEENCT-ND - Remsbit (CT)
541-TNPW080513K0BEENDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW080513K0BEEN
Beskrivning
RES 13K OHM 0.1% 0.26W 0805
Detaljerad beskrivning
13 kOhms ±0,1% 0,26W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
TNPW080513K0BEEN Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)