TNPW060390R9BEEN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Direkt
YAGEO
I lager: 2 982
Datablad
90.9 Ohms ±0,1% 0,21W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPW060390R9BEEN
DigiKeys produktnummer
TNPW060390R9BEEN-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW060390R9BEEN
Beskrivning
RES 90.9 OHM 0.1% 0.21W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TNPW060390R9BEEN Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)