TNPW060375K0BXEN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
75 kOhms ±0,1% 0,21W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPW060375K0BXEN
DigiKeys produktnummer
TNPW060375K0BXEN-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW060375K0BXEN
Beskrivning
RES 75K OHM 0.1% 0.21W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TNPW060375K0BXEN Modeller
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)