TNPW060359K0BXTA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
59 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Automotive AEC-Q200 Tunnfilm
TNPW060359K0BXTA
DigiKeys produktnummer
TNPW060359K0BXTA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW060359K0BXTA
Beskrivning
RES 59K OHM 0.1% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
93 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TNPW060359K0BXTA Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,033" (1,60 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)