TNPW06034K99BYEN
DigiKeys produktnummer
541-4412-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-4412-1-ND - Remsbit (CT)
541-4412-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW06034K99BYEN
Beskrivning
RES 4.99K OHM 0.1% 0.21W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.99 kOhms ±0,1% 0,21W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TNPW06034K99BYEN Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)