TNPW06032K87BYEA
DigiKeys produktnummer
TNPW06032K87BYEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW06032K87BYEA
Beskrivning
RES 2.87K OHM 0.1% 0.21W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.87 kOhms ±0,1% 0,21W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
TNPW06032K87BYEA Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,55 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)