TNPV12101M50BEEN | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | TNPV12101M50BEEN |
Beskrivning | RES SMD 1.5M OHM 0.1% 1/3W 1210 |
Tillverkarens standardleveranstid | 17 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1.5 MOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Svavelhindrande, AEC-Q200, hög spänning, fuktbeständig Tunnfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | TNPV12101M50BEEN Modeller |
Kategori | Egenskaper Svavelhindrande, AEC-Q200, hög spänning, fuktbeständig |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 1210 (metrisk 3225) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,100" (3,20 x 2,55mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,030" (0,75mm) |