TNPV12101M50BEEN
DigiKeys produktnummer
541-2543-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2543-1-ND - Remsbit (CT)
541-2543-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPV12101M50BEEN
Beskrivning
RES SMD 1.5M OHM 0.1% 1/3W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 MOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Svavelhindrande, AEC-Q200, hög spänning, fuktbeständig Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
TNPV12101M50BEEN Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,100" (3,20 x 2,55mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)