TNPU12068K25BZEN00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Direkt
Susumu
I lager: 0
Datablad
8.25 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPU12068K25BZEN00
DigiKeys produktnummer
TNPU12068K25BZEN00-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPU12068K25BZEN00
Beskrivning
RES SMD 8.25K OHM 0.1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
35 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TNPU12068K25BZEN00 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)