TNPU12063K30AZEN00
DigiKeys produktnummer
TNPU12063K30AZEN00-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPU12063K30AZEN00
Beskrivning
RES SMD 3.3K OHM 0.05% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
3.3 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
TNPU12063K30AZEN00 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)