TNPU12062K21BZEN00 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Susumu
I lager: 0
Datablad
2.21 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm