TNPU08052K49BZEN00 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | TNPU08052K49BZEN00 |
Beskrivning | RES SMD 2.49K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
Tillverkarens standardleveranstid | 21 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2.49 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | TNPU08052K49BZEN00 Modeller |
Kategori | Egenskaper Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±5ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 0805 (metrisk 2012) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,022" (0,55mm) |