TNPU0805180RAZEN00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Susumu
I lager: 0
Datablad
180 Ohms ±0,05% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPU0805180RAZEN00
DigiKeys produktnummer
TNPU0805180RAZEN00-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPU0805180RAZEN00
Beskrivning
RES SMD 180 OHM 0.05% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
35 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
TNPU0805180RAZEN00 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)