TNPU06034K99AZEN00 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | TNPU06034K99AZEN00 |
Beskrivning | RES SMD 4.99K OHM 1/10W 0603 |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 4.99 kOhms ±0,05% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | TNPU06034K99AZEN00 Modeller |
Kategori | Egenskaper Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±5ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 0603 (metrisk 1608) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,063" x B 0,033" (1,60 x 0,85mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,022" (0,55mm) |