TNPU060312K0BZEN00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
12 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
TNPU0603
TNPU060312K0BZEN00
DigiKeys produktnummer
TNPU060312K0BZEN00-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPU060312K0BZEN00
Beskrivning
RES SMD 12K OHM 0.1% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
TNPU060312K0BZEN00 Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,033" (1,60 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)