TNPU0603115RAZEN00
DigiKeys produktnummer
TNPU0603115RAZEN00-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPU0603115RAZEN00
Beskrivning
RES SMD 115 OHM 0.05% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
34 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
115 Ohms ±0,05% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TNPU0603115RAZEN00 Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,033" (1,60 x 0,85mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)