SOMC16013K30GEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 1 362
Datablad
Uppgradering
CTS Resistor Products
I lager: 0
Datablad
3,3k Ohm ±2% 80mW Effekt per element Bussad 15 Resistansnät, matriser ±100ppm/°C 16-SOIC (Bredd 0,220", 5,59mm)
SOMC16013K30GEA
DigiKeys produktnummer
SOMC3.3KDTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SOMC16013K30GEA
Beskrivning
RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal stift
16
Effekt per element
80mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Kretstyp
Bussad
Inkapsling/låda
16-SOIC (Bredd 0,220", 5,59mm)
Resistans (Ohm)
3,3k
Storlek/dimension
L 0,440" x B 0,220" (11,18 x 5,59mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,090" (2,29mm)