SOMC1403330RGEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 1 880
Datablad
Uppgradering
CTS Resistor Products
I lager: 0
Datablad
330 Ohm ±2% 160mW Effekt per element Isolerad 7 Resistansnät, matriser ±100ppm/°C 14-SOIC (Bredd 0,220", 5,59mm)
SOMC1403330RGEA
DigiKeys produktnummer
SOMC1403330RGEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SOMC1403330RGEA
Beskrivning
RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14SOIC
Tillverkarens standardleveranstid
42 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal stift
14
Tillverkare
Vishay Dale
Effekt per element
160mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Kretstyp
Isolerad
Inkapsling/låda
14-SOIC (Bredd 0,220", 5,59mm)
Resistans (Ohm)
330
Storlek/dimension
L 0,390" x B 0,220" (9,91 x 5,59mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,090" (2,29mm)