SOMC14015K10GEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
CTS Resistor Products
I lager: 0
Datablad
5,1k Ohm ±2% 80mW Effekt per element Bussad 13 Resistansnät, matriser ±100ppm/°C 14-SOIC (Bredd 0,220", 5,59mm)
SOMC14015K10GEA
DigiKeys produktnummer
SOMC14015K10GEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SOMC14015K10GEA
Beskrivning
RES ARRAY 13 RES 5.1K OHM 14SOIC
Tillverkarens standardleveranstid
42 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal stift
14
Tillverkare
Vishay Dale
Effekt per element
80mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Kretstyp
Bussad
Inkapsling/låda
14-SOIC (Bredd 0,220", 5,59mm)
Resistans (Ohm)
5,1k
Storlek/dimension
L 0,390" x B 0,220" (9,91 x 5,59mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,090" (2,29mm)