RWR89N1130FRB12 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
113 Ohms ±1% 3W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, icke-induktiv Trådlindad
RWR89N1130FRB12
DigiKeys produktnummer
RWR89N1130FRB12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RWR89N1130FRB12
Beskrivning
RES 113 OHM 3W 1% WW AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RWR89N1130FRB12 Modeller
Kategori
Egenskaper
Militärklassad, fuktbeständig, icke-induktiv
Tillv.
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-250°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,187" x L 0,560" (4,75 x 14,22mm)
Tolerans
Antal termineringar
2
Effekt (Watt)
Haverifrekvens
R (0,01 %)