RNR70H24R9FRB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
24.9 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR70H24R9FRB14
DigiKeys produktnummer
541-RNR70H24R9FRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR70H24R9FRB14
Beskrivning
RES 24.9 OHM 1% 3/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)