RNR65J1651BRRSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1.65 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR65J1651BRRSL
DigiKeys produktnummer
541-RNR65J1651BRRSL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR65J1651BRRSL
Beskrivning
RES 1.65K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)