RNR65H3480FRB14 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 541-RNR65H3480FRB14-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | RNR65H3480FRB14 |
Beskrivning | RES 348 OHM 1% 1/2W AXIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 31 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 348 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Egenskaper Militärklassad, fuktbeständig |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -65°C-175°C |
Förpackning Bulk | Inkapsling/låda |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning Axiell |
Resistans | Storlek/dimension Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm) |
Tolerans | Antal termineringar 2 |
Effekt (Watt) | Haverifrekvens R (0,01 %) |