RNR55J2210FRR36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
221 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR55J2210FRR36
DigiKeys produktnummer
RNR55J2210FRR36-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR55J2210FRR36
Beskrivning
RES 221 OHM 1/8W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNR55J2210FRR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)