RNR55J1183BRRSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
118 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR55J1183BRRSL
DigiKeys produktnummer
RNR55J1183BRRSL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR55J1183BRRSL
Beskrivning
RES 118K OHM 1/8W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)