RNR55H9091FPB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
9.09 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR55H9091FPB14
DigiKeys produktnummer
541-RNR55H9091FPB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR55H9091FPB14
Beskrivning
RES 9.09K OHM 1% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNR55H9091FPB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
P (0,1 %)